Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz

HTE Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti 2019 yılında, Türkiye’nin teknoloji üssü Teknopark İstanbul’da kurulmuş bir Ar-Ge firmasıdır. Firmamız, endüstrinin ihtiyaç duyduğu ekipmanlar, cihazlar, ölçüm sistemleri ve robotların üretilmesi, aynı zamanda revizyon, teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Değerlerimiz

HTE, ileri teknoloji ekipmanlar üretimi için yola çıkmış bir ekiptir. Atilla YETER ve Tevfik KÜÇÜKÖZ tarafından kurulan firma, üretim sektörüne yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır. Firmamız, müşterilerinin üretim verimliliğini arttıracak, onların üretim süreçlerini iyileştirecek, yani, firmaların sürdürülebilir büyümeleri için inovatif çözümler sunmaktadır. Temel ve en önemli değerimiz, müşterilerimizin sorunlarını inovatif yöntemlerle çözecek sistemler geliştirmektir. Sürekli Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) ve İnovasyon çalışmaları, ayrıca Üniversite-Sanayi işbirliği ile bilgiden teknolojiye, teknolojiden de faydalı ürünlere giden süreci yönetiyoruz.

Nerdeyiz

Firmamızın merkezi Teknopark İstanbul’da bulunmaktadır. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarımızı Teknopark İstanbul’daki merkezimizde, imalatlarımızı ise Birmes Sanayi Sitesindeki atölyemizde yapmaktayız. Fikirden üretime bütün süreçlerde profesyonel ekibimiz ve danışmanlarımızla çalışmaktayız.

Nasıl Çalışıyoruz

Yeni ürün geliştirme, fikirden ticarileşmeye, ürünün pazardaki davranışmalırını takip etmeyi de kapsayan bir süreçtir. Bu süreç, bilimsel disiplin altında yürütülmesi gerekmektedir. HTE olarak, ürün geliştirme süreçlerinde ‘Eş Zamanlı Ürün Geliştirme’ yöntemini kullanıyoruz. Yani ürün fikri veya ürün talebinden sonra üretilip teslim edilene, hatta teslim sonrası ürünün takibine kadar bütün aşamalarda işbirliği içinde çalışıyoruz. Her adımda müşterilerle, tedarikçilerle, tasarım ekibi ile, pazarlama ekibi ile, Ar-Ge danışmanlarımız ile yani bütün taraflar ile düzenli görüşmeler yapılmakta, detaylı raporlar verilmektedir. Etkili bir Ür-Ge süreci için bütün çalışmalar yerine getirilmektedir. Bu bize doğru, zamanında ve yüksek kalitede ürünler geliştirmemizi sağlıyor. Müşterilerimiz sürecin içerisinde olduğu için üründen yüksek avantaj sağlıyor. HTE, bilgiye değer veren, bütün çalışmalarında bilgi esaslı çalışan, sürecin taraflarını önemseyen bir çalışma yürütüyor ve başarımızın sırrı da burda saklı.

İmalat Sektörüne Yönelik Endüstriyel Robotlar Geliştiriyoruz

İmalat sanayi firmalarına yönelik ekipman, cihaz ve endüstriyel robotlar geliştiriyoruz. Dijitalleşmenin kaçınılmaz duruma geldiği çağımızda, özellikle Endüstri 4.0 ile birlikte karanlık fabrikalar dönemi başlamıştır. Bu sürece entegre olamayan firmalar sürdürülebilir olamayacaklardır.

HTE, uzman ekibi ile imalat sanayine yönelik Endüstriyel Robotlar geliştirmekte ve müşterilerinin verimliliklerinin arttırılması için değer katmaktadır.