Site Rengi

Yüksek Teknoloji İle Revizyon

10.06.2020
1.255

Üretim sektöründe kullanılan endüstriyel robotlar, ekipmanlar ve diğer cihazların revizyon işlemleri için hizmet verilmektedir. HTE olarak ürünlerinizin arızalarının giderilmesi ve yeni teknolojilerle donatılmasında profesyonel hizmet sağlamaktadır. Ürün geliştirme süreci ve stratejilerini uygulayarak alanında profesyonel ürün geliştirme hizmeti veren HTE ürünleri iletişim kurun. Alüminyum enjeksiyon makineleleri, metal enjeksiyon makineleri, kepçe robotu, jet cooling sistemleri, kepçe robotu, parça almak robotu, gaz giderme makinesi ve diğer bütün üretim sisteminin bileşenlerinin yenilenmesi, revizyon işlemleri ve özellikle yeni teknolojilerle donatılması talepleriniz için bize ulaşın.

revizyon, alüminyum enjeksiyon revizyonu

Alüminyum Enjeksiyon Makinesi Revizyonu

Alüminyum enjeksiyon makineleri kullanım ömürleri sonunda revizyon ihtiyaçları doğurmaktadır. Yada kullanımları esnasında çıkan yeni teknolojilerin mevcut enjeksiyon makilenelerine uygulanması için de revizyon işlemi yapılmaktadır. HTE olarak uzman ekibimiz ve altyapımız ile mevcut alüminyum enjeksiyon makilenelerinin yeni teknolojik imkanlarla revizyonlarını yapmakta ve yeni hale getirip firmanıza teslim etmekteyiz. Revizyon işlemleri yazılım, donanım ve mekanik bütün aksamları kapsamaktadır.

Jet Cooling Sistemi Revizyonu

Maça soğutma sistemi veya spot cooling olarak da bilinen jet cooling soğutma sistemi ürünlerinizin yenilenmesi, yazılımlarının ve donanımlarının yenilenmesi ve revizyon işlemleri için HTE profesyonel çözüm ortağınızdır.

Gaz Giderme Makinesi Revizyonu

Döküm öncesi erimiş metalin içinde bulunan hidrojen gibi gazların elimine edilmesi ve bu sayede yüksek kalitede ürün üretmek için kullanılan gaz giderme makinesi veya gaz alma cihazı revizyonu firmamız tarafından yapılmaktadır. Ürününüzün yeni teknoloji ile donatılması, yazılım, donanım ve mekanik bütün aksamlarının yenilenmesi için revizyon çalışması yapılmaktadır. Gaz giderme makinesi hakkında detaylı bilgi için ‘Gaz Giderme Makinesi‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

Yoğunluk Indeksi Ölçümü Cihazı Revizyonu

Sıvı haldeki metalin, örneğin alüminyumun, içerisindeki gaz miktarının belirlemek üzere yoğunluk indeksi ölçümü ve hesaplaması bir cihaz yardımıyla yapılmaktadır. Bu cihaz ile iki numuneden birisi vakum altında diğeri ise normal atmosfer basınç altında soğutularak yoğunluk ölçümleri yapılmaktadır. Yoğunluk değerleri ile yoğunluk indeksi hesaplanarak erimiş metalin kalitesi hakkında bilgi alınmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda ve özellikle yeni teknolojik imkanlarla mevcut ürünlerinizin revizyonu HTE’nin uzman ekibi ve teknolojik altyapısı ile yapılmaktadır. Yoğunluk indeksi ölçümü ve cihazı hakkında bilgi için ‘Yoğunluk İndeksi Ölçümü‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

Diğer Revizyonlar

HTE uzman ekibi ve teknolojik altyapısı ile kepçe robotu, parça alma robotu, endüstriyel robot revizyonu ve diğer ekipmanların revizyonlarını yüksek teknoloji ile donatarak yapmakta ve üretim hattınızda ki yerlerine döndürerek firmanızın verimliliğini arttırmaktadır. Hizmet almak için bize ulaşın. ,

Fiyat Teklifi İçin Bize Ulaşın

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.