Site Rengi

10.06.2020
3.409

Kepçe robotu, geliştirilmesi ve satışı için bu makale hazırlanmıştır. Metal enjeksiyon, yada basınçlı döküm işlemlerinde potada eritilmiş olan metalin alınarak kalıp içerisine enjeksiyon yapılmak üzere makineye dökülmesi gerekmektedir. Normal şartlarda bu işlem manuel olarak kepçeler vasıtasıyla yapılmaktadır. Fakat seri üretime uygun olmayan bu yöntem zaman kaybına ve verimsizliğe neden olmaktadır. Kepçe robotu üretimi ve satın almak için bize ulaşın.

Robotlar entegre edildikleri proseslerde üretim sürelerini mininize etmenin yanında aynı kalitede ürünün çıkmasınıda sağlamaktadır. Ürünlerdeki değişken kalite açısından istenmeyen bir durumdur. Alüminyum enjeksiyon ve diğer döküm işlemlerinde manuel olarak yapılan bu işlem kalite açısından problem yaratmaktadır. Üretim sürecinize ekleyeceğiniz kepçe robotu ile Robüst Tasarım bir sisteme ulaşmış olacaksınız.

HTE Endüstriyel Kontrol olarak geliştirdiğimiz özel kepçe robotu ile seri üretime geçme noktasında müşterilerimize değer katmaktayız. Yüksek teknoloji kepçe robotu ile alüminyum ve diğer metal enjeksiyon veya basınçlı döküm işlemleri için profesyonel çözüm sunmaktayız. Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

Detaylar

Avantajlar

Ürün Modelleri

Özellikler

Alüminyum Enjeksiyon Besleme Robotu Nedir?

Alüminyum basınçlı döküm yada enjeksiyon kalıp üretim işleminde erimiş alüminyum içerisinden istenilen kadar ölçüde malzemeyi alıp enjeksiyon sistemindeki yerine dökmeye yarayan alüminyum enjeksiyon besleme robotu, yada basınçlı döküm besleme robotu seri üretim açısından önemli bir robottur. Alüminyum enjeksiyon hakkında bilgi için ‘Basınçlı Döküm‘ makalemizi okuyabilirsiniz. HTE olarak endüstriyel robot üretimi yaparak firmaların verimliliklerini arttırmakta ve yeni nesil üretim teknolojileri ile destek sağlamaktayız.

Besleme Robotu Geliştirme Süreci ve Fiyatı

Kepçe robotu veya diğer adıyla besleme robotu alüminyum sektöründe en çok kullanılan robotlardan birisidir. Bu robotlar sayesinde insandan kaynaklı hatalar minimize edilerek daha robüst bir tasarım elde edilmektedir. Ürün geliştirme hakkında detaylı bilgi için ‘Ürün Geliştirme’ makalemizi okuyabilirsiniz.

HTE olarak talebiniz doğrultusunda tam otamatik besleme robotu üretimi yapmakta, yüksek teknoloji ile donatarak uzun ömürlü ve istenilen kalitede ürün geliştirmekteyiz. Geliştirilen ürünlerin laboratuvar ortamında testleri yapıldıktan sonra gerçek çalışma koşullarında da testleri yapılarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Satış sonrası ise ürünlerimizin garanti süresince gerekli işlemleri yapmakta ve arıza, bakım onarım ve ilave eklentiler için de hizmet sağlamaktayız. Ürün ve cihazlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın. ,

Fiyat Teklifi İçin Bize Ulaşın

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.