Site Rengi

Parça Alma Robotu

10.06.2020
3.444
parça alma robotu
Parça Alma Robotu

Parça alma robotu, geliştirilmesi ve satışı için bu makale hazırlanmıştır. Basınçlı döküm işlemi ile erimiş metal belirli kuvvet altında kalıp boşluğuna iletilir ve gerekli soğuma süresi beklendikten sonra kalıbın açılarak parçanın alınması ve tekrar kapanarak çevrimine devam etmesi gerekmektedir. Endüstri 4.0 ile birlikte karanlık fabrika kavramına geçilmiş ve üretimde tam otomasyon beklenmektedir. Gerek üretim verimliliği gerek insan hatalarını minimize etmek üzere sistemler yada robotlar geliştirilmekte ve üretim süreçlerine entegre edilmektedir. Parça alma robotu için irtibat kurunuz.

HTE Endüstriyel Kontrol olarak geliştirdiğimiz yüksek teknoloji parça alma robotları ile üretim sürecinizin verimliliğini arttırarak insan kaynaklı hataları minimize etmekteyiz. Döküm hattınıza entegre ettiğimiz parça alma robotları ile Endüstri 4.0 yolunda size destek oluyoruz. Ürünler hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

Detayla r

Avantajlar

Ürün Modelleri

Özellikler

Metal Enjeksiyon Makinesi Parça Alma Robotu

Modern imalat yöntemlerinden olan metal enjeksiyon üretim teknolojileri ile özellikle karmaşık şekilli ürünlerin seri üretimi mümkün olmaktadır. Kalıp teknolojisi ile üretim yapılan sistemlerde, büyük miktarlarda üretim mümkün iken, kalıp çevrimi sonrası çıkan parçanın hızlı bir şekilde alınması ve kalıbın yağlanarak tekrar kapatılması önemli bir süre kaybına neden olmaktadır. Daha çok firmalar elle, manuel olarak çıkan parçaları almaktadırlar. Zaman ve maliyet kaybına sebep olan bu durum için HTE yüksek teknolojik altyapısı ile parça alma robotu geliştirmiş ve metal enjeksiyon sistemlerinde kullanılmaktadır. Alüminyum yüksek basınçlı döküm ve düşük basınçlı döküm teknolojileri metal enjeksiyon kalıplama (MIM) teknolojilerinden bazılarıdır.

HTE, İmalat Sanayi İçin Yüksek Teknoloji Parça Alma Robotları Üretiyor

Yerli teknoloji geliştirici yeteneği olan HTE, imalat sektörü için yüksek teknoloji endüstriyel robotlar geliştirmektedir. Metal döküm sektörü için parça alma robotu geliştirmiş, ulusal ve uluslararası pazarda satışa sunmuştur. Genişletilmiş ürün geliştirme, yani öz ürünün yanında kalite derecesi, marka, paketleme, kurulum, satış sonrası teknik destek, bakım, kurulum ve revizyon gibi bütün işlemleri kapsayan süreçleri yürütmekte ve satılan ürünlerinin arkasında durmaktadır. Ürün geliştirme hakkında merak ettikleriniz için ‘Ürün Geliştirme‘ makalemizi okuyabilirsiniz. Sipariş için bize ulaşın.

Firmanızı Dijitalleştirerek Sürdürülebilir Kılın

HTE, müşterilerinin üretim süreçlerinin verimliliğini arttırarak onlara değer katmaktadır. Çağımızın teknolojisi dijital teknolojiler ile firmanızı donatarak, yüksek miktarlı üretim yapmanıza katkıda bulunduğu gibi yüksek kaliteli ürünler elde etmenize de destek sağlamaktadır. Robüst tasarım bir üretim sistemine sahip olmak için bize ulaşın.

Fiyat Teklifi İçin Bize Ulaşın

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.